Práskač. Příběh nejhledanějšího Čecha

Práskač. Příběh nejhledanějšího Čecha

Investigativní podcastová série Seznam Zpráv. Příběh nejhledanějšího Čecha podle Europolu. Z příbramského podsvětí do senegalské džungle. Brzy na Seznam Zprávách, Podcasty.cz a ve všech podcastových aplikacích.

Podcast Práskač. Příběh nejhledanějšího Čecha je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Zoznam epizód (4 epizódy)

30:16
  
02.03.2022

Epizoda třetí: Adventní kalendář

Jak se Stanislav „Sádlo“ Seidl dostal na seznam The Most Wanted? Hledala Seidla česká policie aktivně? A jak Seidlův život na útěku popisuje jeho dcera, která ho v zahraničí několikrát navštívila? Poslechněte si třetí a závěrečný díl podcastové série Práskač.
27:56
  
01.03.2022

Epizoda druhá: Chytit se drápkem

„Bojím se, že mě někdo praští do hlavy nebo mi zpřeláme hnáty,“ říká recidivista Stanislav Seidl, proč před jedenácti lety utekl před nástupem do vězení. Tvrdí, že má strach z příbramského podsvětí, které ho považuje za práskače.
33:26
  
28.02.2022

Epizoda první: Zlatý nitě

Příběh recidivisty Stanislava Seidla, který se minulý pátek dobrovolně vzdal úřadům. Tvrdí, že ho zradila příbramská policie, proto se přes jedenáct let skrýval.
00:41
  
25.02.2022

Teaser: Z příbramského podsvětí do senegalské džungle

Investigativní podcastová série Seznam Zpráv. Příběh nejhledanějšího Čecha podle Europolu. Z příbramského podsvětí do senegalské džungle – a zpět? Brzy na Seznam Zprávách, Podcasty.cz a ve všech podcastových aplikacích.
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.