Bol v Afganistane, v Iraku, vo vojnovom Kongu. Precestoval viac ako 180 krajín sveta- Rozhovor s Martinom Navrátilom
49:37
Podcast: Povedzme si

Bol v Afganistane, v Iraku, vo vojnovom Kongu. Precestoval viac ako 180 krajín sveta- Rozhovor s Martinom Navrátilom

04.03.2021

Bol v Iraku, v Afganistane či vo vojnovom Kongu. Precestoval viac ako 180 krajín, absolvoval viaceré expedície, naposledy cestu prvých ľudí, teda prechod cez zamrznutý Beringov prieliv. Ako už tušíte táto epizóda pocastu bude o cestovaní a mojim hosťom bude dobrodruh a celoživotný turista Martin Navrátil.

Podcast Povedzme si je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.