60. Michal Hradil (Hyperia): Svojim zamestnancom musíte dôverovať, aj keď pracujú z domu #rozhovor

08.07.2020
Michal Hradil je zakladateľom firmy Hyperia, ktorá tvorí vlastné online projekty. Koronakríza ovplyvnila aj jej fungovanie a nový pohľad na homeoffice či „remote work“. Práca na diaľku preverila dôveru, produktivitu aj flexibilitu spoločnosti a jej členov. Michal v rozhovore približuje, ako vnímal prácu z domu pred pandémiou, koľko zamestnancov sa chce vrátiť do kancelárie, aj to, ako funguje kombinácia „online“ a „offline“ porád v Hyperii.Počúvajte 60. epizódu Podnicastu, v ktorej vám jeden z najväčších „affilákov“ na Slovensku a v Česku porozpráva, čo znamená režim homeoffice pre úspešnú firmu.

Podcast Podnicast s Petrom Chodelkom je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK