59. Daniel Gašpar (Crowdberry): Straty patria k biznisu. Kto chce veľké obraty, musí riskovať #rozhovor

02.07.2020
Daniel Gašpar je partnerom spoločnosti Crowdberry. Tá bola založená s cieľom umožniť ľuďom moderne investovať. Ako sa jej to darí, zistíte v 59. epizóde Podnicastu.Okrem toho sa dozviete, aký je rozdiel medzi crowdfoundingom a crowdinvestingom, prečo je na Slovensku zaostávajúci kapitálový trh, aké vlastnosti musí mať dobrý firemný tím či prečo je pri investovaní nevyhnutné riskovať.Vypočujte si inšpiratívny rozhovor s Danielom Gašparom, ktorý v zahraničí uzavrel viac ako 20 transakcií v hodnote približne 2,6 miliardy eur a aj tak sa chcel vrátiť domov.

Podcast Podnicast s Petrom Chodelkom je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK