55. Oliver Majdúch (SCHIN & MAJDÚCH): Právny vzťah startupu a investora + vysvetlený Termsheet #tema

03.06.2020
Do 55. epizódy Podnicastu som si pozval spoluzakladateľa advokátskej kancelárie SCHIN & MAJDÚCH – Olivera Majdúcha. SCHIN & MAJDÚCH sa špecializuje aj na poskytovanie kompletného právneho servisu pre start-upy,  ktorým pomáha akcelerovať ich rast. Na čo by si mal startup dávať pozor, ked začína riešiť investora? Kedy je vhodné osloviť právnika? Čo je to Termsheet a čo všetko obsahuje? S Oliverom sme si pre vás pripravili aj názornú ukážku termsheetu, ktorú nájdete na Podnicast.com/termsheet.

Podcast Podnicast s Petrom Chodelkom je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK