56. Katarína Medvecová Plichtová (Gallup): Poznámky v žiackej knižke prezradia, na čo máme talent #rozhovor

11.06.2020
V 56. epizóde som sa porozprával s certifikovanou koučkou silných stránok a talentov spoločnosti Gallup, Katarínou Medvecovou Plichtovou. Katka ponúka individuálne i firemné konzultácie založené na výsledkoch CliftonStrenghts dotazníka. Ten vám ukáže, ktorý z 34 ľudských talentov máte najsilnejší a v akej oblasti naopak nevynikáte. Pre koho je dotazník vhodný? Ako aplikovať jeho výsledky v pracovnom živote? A prečo sme odmala nesprávne vychovávaní? Nielen na tieto otázky nájdete odpovede v rozhovore s Gallup koučkou Katkou. Okrem toho vám prezradím svoje silné a slabé stránky, ktoré som zistil vďaka CliftonStrenghts dotazníku.

Podcast Podnicast s Petrom Chodelkom je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK