25. BIZNISOVKY (14.12.): Nadnárodný gigant kupuje Slido. Ide o startup, ktorý vymyslel Slovák #news
04:26

25. BIZNISOVKY (14.12.): Nadnárodný gigant kupuje Slido. Ide o startup, ktorý vymyslel Slovák #news

14.12.2020
Prinášame vám už 25. BIZNISOVKY od Podnicastu. V dnešných si vypočujete aj:o zatvorených terasách reštaurácií,o milióne zamestnancov Amazonu,o nelegálnom sťahovaní internetového obsahu na Slovensku,a o Zuzane Čaputovej v stovke najmocnejších žien sveta.

Podcast Podnicast s Petrom Chodelkom je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.