29. [ŠPECIÁL] - Zhodnotenie roka 2019, čo sa (ne)podarilo + moje plány a ciele na rok 2020 #mudrovacka

08.01.2020
V tejto špeciálnej novoročnej epizóde sa vám prihováram viac osobne, ako podnikateľsky. Podelím sa s vami o zhodnotenie roka 2019 - ktoré plány sa mi podarilo naplniť tak, ako som chcel, ktoré len čiastočne a ktoré nevyšli vôbec. Prezradím tiež, aké osobné aj podnikateľské ciele a plány som si stanovil na rok 2020. 

Podcast Podnicast s Petrom Chodelkom je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK