26. Katarína Hutyrová (NOSENE): O prvom slovenskom voňavom second hande #rozhovor

05.12.2019
Už dávno neplatí, že za oblečenie zo second handu sa musíte hanbiť. O to viac, ak je to štýlový, moderný, voňavý a na Slovensku jedinečný koncept NOSENE, o ktorom som mal možnosť pobaviť sa s jeho spoluzakladateľkou a manažérkou, Katarínou Hutyrovou. Aký príbeh sa za NOSENE skrýva, prečo finančne pomáhajú týraným ženám, aké eventy robia pre firmy? Porozprávali sme sa aj o ich vlastnej kolekcii Renewals by NOSENE, o tom, aký marketing im funguje a zabŕdli sme aj do EKO tém ako upcycling, slow fashion, zero waste.

Podcast Podnicast s Petrom Chodelkom je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK