Hľadáme obchodníka pre rozbiehajúcu sa affiliate sieť Affial.com! #job
03:13

Hľadáme obchodníka pre rozbiehajúcu sa affiliate sieť Affial.com! #job

17.09.2019
Pre affiliate sieť Affial.com hľadáme obchodníka so skúsenosťami, ktorý pre nás uloví veľké slovenské a české eshopy, ktoré ešte nemajú vlastný affiliate program. Čo všetko vám ponúkame, odkiaľ budete pracovať, ako si predstavujeme spoluprácu, finančné ohodnotenie sa dozviete v krátkom podcaste. Bližšie informácie si tiež môžete pozrieť na tomto odkaze. Budeme sa tešiť na všetky odpovede!

Podcast Podnicast s Petrom Chodelkom je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.