37. Martin Baran (HOPIN): „Kto sa bojí, nech nejde do lesa.“ #rozhovor

27.02.2020
Martin Baran je spoluzakladateľ najpoužívanejšej taxi aplikácie v Bratislave -  HOPIN a môj najnovší hosť v Podnicaste. Porozprávali sme sa o začiatkoch firmy, ako HOPIN vnímali spočiatku taxikári, čoho sa Martin v začiatkoch podnikania obával. Prebrali sme, ako vyzerá výberové konanie vodičov, čo musia spĺňať, aký je biznis model firmy. A zaujímalo ma napríklad aj to, ktorý mesiac je pre taxikárov najsilnejší a aké novinky HOPIN chystá.

Podcast Podnicast s Petrom Chodelkom je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK