24. Pôžička v biznise - ako nad ňou premýšľam ja? #mudrovacka

21.11.2019
Dávno tu nebola #mudrovacka, tak som sa rozhodol v tejto epizóde opäť poodhaliť niečo z môjho know-how. Zameral som sa na pôžičky, investície a externý kapitál v podnikaní. Dozviete sa, ako pôžičku vnímam ja a aké miesto má v mojom biznise, prezradím tipy, ako začať podnikať, aj keď nemáte na účte ani euro a poukážem na chyby, ktoré často vidím u začínajúcich podnikateľov. 

Podcast Podnicast s Petrom Chodelkom je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK