68. Andy Morávek: Stíhali ma za kupliarstvo. Slovensko je príliš konzervatívne, a preto prichádza o peniaze #rozhovor
52:11

68. Andy Morávek: Stíhali ma za kupliarstvo. Slovensko je príliš konzervatívne, a preto prichádza o peniaze #rozhovor

10.09.2020
Stíhali ho za kupliarstvo, on sa za to nehanbí. Naopak tvrdí, že Slovensko je príliš konzervatívne, a preto prichádza o peniaze.Ktorá oblasť erotického priemyslu je u nás v súčasnosti najviac výnosná? Aký je rozdiel medzi kupliarom a pasákom? A aké ženy sú ochotné zaplatiť si profesionálneho spoločníka?O často tabuizovanej téme, nazývanej aj sexbiznis či erotický priemysel, porozpráva Andy Morávek v 68. epizóde Podnicastu.

Podcast Podnicast s Petrom Chodelkom je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.