CASE STUDY - Denisa Lakatošová (NMS): Praktická ukážka Mystery Shoppingu pre e-shop Blendea #sponsored
37:31

CASE STUDY - Denisa Lakatošová (NMS): Praktická ukážka Mystery Shoppingu pre e-shop Blendea #sponsored

07.04.2021
Denisa Lakatošová je account manažérka agentúry NMS Market Research. V druhej sponzorovanej epizóde vám spolu s Petrom Chodlekom a e-shopom Blendea prakticky ukážu, ako vyzerá celý proces Mystery Shoppingu.Ak sa chcete o prieskume trhu dozvedieť ešte viac, nevynechajte ani prvý rozhovor s Denisou Lakatošovou, ktorý sme publikovali minulú stredu 31. marca.

Podcast Podnicast s Petrom Chodelkom je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.