50. Peter Kukliš: “Ako dávať spätnú väzbu v dospelej firme?” #tema

30.04.2020
Dnes som nahral úspešne okrúhly, 50-ty diel Podnicastu. Porozprával som sa s Petrom Kuklišom - certifikovaným trénerom nenásilnej komunikácie. Hlavnou témou podcastu je – spätná väzba. Vedeli ste, že kvalitná spätná väzba dokáže zvýšiť produktivitu až o 20 percent? Prečo ju nedávať pred ostatnými členmi v tíme? Čo je nenásilná komunikácia? Aké štyri princípy sa v nenásilnej komunikácií používaju? S Petrom sme samozrejme prebrali aj aktuálnu korona situáciu, aj keď veľmi okrajovo. Ako vníma Peter vzniknutú situáciu? Zvykol si na online režim? 

Podcast Podnicast s Petrom Chodelkom je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK