23. BIZNISOVKY (30.11.): Žiaci doplatia na zatvorené školy. V pracovnom živote prídu o veľa peňazí #news
04:48

23. BIZNISOVKY (30.11.): Žiaci doplatia na zatvorené školy. V pracovnom živote prídu o veľa peňazí #news

30.11.2020
Aký ste mali týždeň? Ten podnikateľský bol opäť zaujímavý, zhrnuli sme ho v 23. BIZNISOVKÁCH od Podnicastu.Vypočujte si, prečo budú terasy trojstranové, čo zdraželo v sieti McDonald’s a aká technológia prepojila ľudské srdce so smartfónom. 

Podcast Podnicast s Petrom Chodelkom je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.