54. Andrej Mažáry (Toastmasters): Ako sa stať lepším a sebavedomejším rečníkom #tema

27.05.2020
V dnešnom podcaste som sa rozprával s veľmi zaujímavým hosťom - Andrejom Mažárym. Andrej je spoluzakladateľ rečníckeho klubu Slovenskí Toastmasters. Ako sa stať lepším a sebavedomejším rečníkom?  Aké sú 4 hlavné ciele rečnenia, ako sa zbaviť pazvukov či zbytočných slov vo svojom prejave? Čo sú to zberači vaty a ako fungujú? Ako na vás vplývajú pauzy v prejave a prečo sa ich rečníci boja? Ako ste na tom vy? Myslíte si, že máte dokonáaý a zrozumiteľný prejav, či hlas?

Podcast Podnicast s Petrom Chodelkom je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK