18. Boris Plevza: Scrum - agilná metodika riadenia vývoja softvéru #tema

10.10.2019
S teamleaderom a Scrum masterom agilného Scrum tímu, Borisom Plevzom, sme sa v najnovšej časti Podnicastu porozprávali o agilnom riadení softvérového vývoja. Čo si vlastne pod pojmom agilný vývoj máte predstaviť, aké sú jeho princípy a v čom spočívajú jeho prínosy oproti tradičnému vodopádovému vývoju. Dozviete sa tiež, že Scrum je jednou z najpopulárnejších agilných metód, z akých ľudí sa skladá Scrum tím, ale aj čo sú to pojmy šprint či backlog.

Podcast Podnicast s Petrom Chodelkom je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK