52. Radovan Debnár: Learn2Code a online vzdelávanie na Slovensku #tema

12.05.2020
V dnešnej epizóde sme so spoluzakladateľom a CEO platformy Learn2Code - Radovanom Debnárom, diskutovali na tému online vzdelávania na Slovensku, ktoré je kvôli korona kríze momentálne veľmi aktuálne. Aký je na Slovensku trh s online vzdelávaním? Aké sú rozdiely medzi Slovenskou a Českou republikou?Prečo si Learn2Code vybralo formu OZ a nie bežnú s.r.o. ? Sú deti a mladiství vhodným segmentom pre online vzdelávanie? Aké sú výhody online kurzov a online vzdelávania? Ktoré sú ich najpopulárnejšie kurzy a kto tvorí väčšinu zákazníkov Learn2Code?

Podcast Podnicast s Petrom Chodelkom je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK