116. Ján Boldizsár (Boldiz Law Firm): Čo je ochranná známka a ako funguje #rozhovor
01:01:30

116. Ján Boldizsár (Boldiz Law Firm): Čo je ochranná známka a ako funguje #rozhovor

25.04.2021
Ján Boldizsár je advokát a konateľ advokátskej kancelárie Boldiz Law Firm. Špecializuje sa na národné a európske právo ochranných známok a dizajnov. V 116. epizóde Podnicastu odpovie na otázky o tom:čo sú ochranné známky a ako fungujú,kto sa môže stať vlastníkom ochrannej známky,čo je to princíp teritoriality či triedy tovarov a služieb.

Podcast Podnicast s Petrom Chodelkom je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.