23. Andrea Basilová (Sensoneo): O smart manažovaní odpadu #rozhovor

03.11.2019
Sensoneo je jedným z najúspešnejších slovenských startupov, ktorý rieši smart manažovanie odpadu. Odborníci mu zvyknú predpovedať budúcnosť Unicornu. Pozvanie do štúdia Podnicastu prijala jeho spoluzakladateľka a PR manažérka Andrea Basilová. Vysvetlila, že vďaka ultrazvukovým senzorom dokážu presne určiť na koľko % sú plné kontajnery, ktoré kombinujú s inteligentným softvérom na zobrazovanie a vyhodnocovanie dát. Prezradila tiež biznis model, ako si našli investora, ako robia PR, marketing a mnoho ďalších zaujímavostí.

Podcast Podnicast s Petrom Chodelkom je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK