96. Ako používame dotazník na získanie spätnej väzby v Podnicaste #mudrovacka
37:53

96. Ako používame dotazník na získanie spätnej väzby v Podnicaste #mudrovacka

16.02.2021
Na feedbacku záleží. Peter Chodelka v dnešnej mudrovačke prezradil, aký nový nástroj využíva v Podnicaste na získavanie spätnej väzby od poslucháčov.Vypočuj si 96. epizódu a zapoj sa aj ty!

Podcast Podnicast s Petrom Chodelkom je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.