124. Michal Vavrík (Kompostuj.me): Získavanie peňazí pre občianske združenie a kompostovanie #rozhovor
49:04

124. Michal Vavrík (Kompostuj.me): Získavanie peňazí pre občianske združenie a kompostovanie #rozhovor

27.05.2021
Michal Vavrík je zakladateľ občianskeho združenia a zároveň firmy Kompostuj.me, ktorá sa venuje šíreniu osvety o kompostovaní.V 124. epizóde Podnicastu povedal: o založení občianskeho združenia a dôvode založenia podniku (3:00),čo ho motivovalo založiť občianske združenie (6:55), o dobrovoľníkoch a ich odmeňovaní (8:20),o procesoch získavania zdrojov (9:55),z čoho sa skladá kompostuj.me a ako pracujú, kto im vypomáha (13:15),aká je ich komunita (20:55),o produktoch, ktoré ponúkajú a náročnosti kompostovania ( 22:04),čo nás čaká a na čo sa máme pripraviť, keď chceme začať s kompostovaním (30:08),aké sú približné ročné náklady na kompostovanie (35:00),kto sú kompost majstri (35:32),aký je záujem o komunitné kompostovanie na Slovensku (37:10),ako sa vníma bio odpad v zahraničí (38:40),o zákone, ktorý zastrešuje kompostovanie (40:00),ako ovplyvnila korona trend kompostovania (42:43),o stratégii a vízii kompostuj.me (45:24).Všetky epizódy Podnicastu nájdete na podnicast.com alebo na Spotify, Apple Podcasts a Google Podcasts. Týždenný (ne)biznisový newsletter SEDMIČKA, v ktorom sa dozviete zaujímavé tipy a triky, môžete začať odoberať na podnicast.com/sedmicka.Ak nám chcete dať spätnú väzbu, máte nápad na zlepšenie alebo by ste v Podnicaste chceli počuť niečo konkrétne, napíšte nám na peter@podnicast.com. Ďakujeme, že ste s nami a počúvate Podnicast s Petrom Chodelkom. 

Podcast Podnicast s Petrom Chodelkom je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.