9: Michal Chabada (MojAndroid) o prevádzkovaní najčítanejšieho portálu o Androide
51:19

9: Michal Chabada (MojAndroid) o prevádzkovaní najčítanejšieho portálu o Androide

02.05.2019
Michal Chabada rozbehol, takpovediac z nuly, jeden z najčítanejších portálov o mobiloch na Slovensku - MojAndroid.sk. Porozprávali sme sa o jeho prevádzkovaní, návštevnosti, tvorbe obsahu aj o formách monetizácie. 

Podcast Podnicast s Petrom Chodelkom je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.