75. Martin Poliačik (Kritické myslenie): Už debatovanie na základnej škole môže byť dobrým predpokladom pre biznis v budúcnosti
52:55

75. Martin Poliačik (Kritické myslenie): Už debatovanie na základnej škole môže byť dobrým predpokladom pre biznis v budúcnosti

15.10.2020
Pri projekte Akadémia kritického myslenia je od jeho vzniku. Zodpovedá za obsahovú stránku produktov a ako lektor tiež vedie kurzy na zlepšenie komunikácie. Desať rokov sedel v Národnej rade, bol učiteľom aj debatérom.Nielen o tom, ako sa naučiť argumentovať a prečo je komunikácia základom úspešného biznisu, porozprával Martin Poliačik v 75. epizóde Podnicastu.

Podcast Podnicast s Petrom Chodelkom je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.