102. Tomáš Pieružek (Smart-Life): Ako dobre investovať do nehnuteľností #rozhovor
01:01:45

102. Tomáš Pieružek (Smart-Life): Ako dobre investovať do nehnuteľností #rozhovor

09.03.2021
Tomáš Pieružek sa investíciám do nehnuteľností začal venovať už počas vysokej školy. Založil portál SmartLife, kde ponúka online kurzy a služby, prostredníctvom ktorých pomáha ľuďom zabezpečiť si finančnú slobodu.V 102. epizóde Podnicastu v rozhovore s Petrom Chodelkom porozpráva o výhodách a nevýhodách investícií do nehnuteľností. 

Podcast Podnicast s Petrom Chodelkom je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.