19. BIZNISOVKY (2.11.): Photoshop predstavuje novú technológiu. Zmení ľudské emócie aj vek #news
05:21

19. BIZNISOVKY (2.11.): Photoshop predstavuje novú technológiu. Zmení ľudské emócie aj vek #news

02.11.2020
Google vz. USA, koniec lehoty na podanie daňového priznania, opatrenia po plošnom testovaní a štátny projekt na renováciu rodinných domov - nielen o tom si povieme v 19. časti BIZNISOVIEK!Vo štvrtok si vypočujte 78. epizódu Podnicastu s riaditeľom mediálneho domu Dobré médiá Róbertom Sedlákom.

Podcast Podnicast s Petrom Chodelkom je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.