57. Pavol Červenka (Proton CrossFit): Zavolali sme každému z 200 zákazníkov. Osobný prístup nás zachránil #rozhovor

16.06.2020
Pavol Červenka je spoluzakladateľom gymu Proton CrossFit, kde pôsobí aj ako tréner. Jeho biznis závisí najmä od predplatného asi 200-člennej komunity pravidelných zákazníkov. Po marcovom zatvorení kvôli koronakríze klesli príjmy gymu na nulu, trojmesačné straty zisku sa vyšplhali na 40 000 eur. Pavol Červenka tvrdí, že krízu prekonali najmä vďaka osobnému prístupu k zákazníkom. Ako sa fungovanie gymu prispôsobilo nepriaznivej situácii? Pomohol štát? Čo je „mikro-gym biznis“? Prečo Pavol a jeho kolegovia osobne obvolali všetkých svojich zákazníkov? A čo spôsobil kontroverzný tweet zakladateľa CrossFitu Grega Glassmana? Ak vás zaujímajú odpovede nielen na tieto otázky, vypočujte si 57. epizódu Podnicastu! 

Podcast Podnicast s Petrom Chodelkom je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK