8: Barbara Szalai (KOUN) o prevádzkovaní unikátnej zmrzlinárne
38:18

8: Barbara Szalai (KOUN) o prevádzkovaní unikátnej zmrzlinárne

25.04.2019
Barbara Szalai otvorila v centre Bratislavy zmrzlináreň KOUN, ktorá sa stala jednou z najlepších európskych zmrzlinární. Porozprávali sme sa o zmrzlinárskom biznise, o franšíze v Dubaji, aj o tom, že na marketing neminula ani euro.

Podcast Podnicast s Petrom Chodelkom je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.