58. Viktor Mečiar (TULIP Solutions): Vďaka koronakríze preskočíme dekádu. Firmy sa začnú digitalizovať #rozhovor

25.06.2020
V 58. epizóde hovorí Viktor Mečiar zo spoločnosti Tulipize o digitalizácii firiem. Dozviete sa o pozitívnom efekte koronakrízy na jej urýchlenie aj to, ako sa v súčasnosti prenášajú dáta z papierových dokumentov do softvérových systémov.Aký je rozdiel medzi digitalizáciou lokálnej firmy so siedmimi zamestnancami a veľkými americkými korporáciami? Ako ovplyvňujú prácu Tulipize mastné fľaky na papieri? A prečo slovenská legislatíva zaostáva za technologickým pokrokom? Počúvajte novú epizódu Podnicastu!

Podcast Podnicast s Petrom Chodelkom je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK