30. Michal Hradil (Hyperia): Ako riadiť firmu so 60 zamestnancami #rozhovor

09.01.2020
S Michalom Hradilom, so zakladateľom firmy Hyperia, ktorá si tvorí vlastné online projekty, sme sa bavili na tému budovania firmy z nuly až na firmu s viac ako 60-timi zamestnancami. O tom, ako ju riadiť, kde nájsť tých najlepších ľudí do tímu, o firemnej kultúre, aj prečo je pre úspech firmy dôležitá. 

Podcast Podnicast s Petrom Chodelkom je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK