36. Tomáš Lodňan (GoodRequest): „Ľudia sú to najdôležitejšie, čo máme.“ #rozhovor

20.02.2020
Tomáš Lodňan, môj posledný hosť v Podnicaste, v roku 2013 založil digitálne štúdio GoodRequest, v ktorom pôsobí ako CEO. GoodRequest sa venuje vývoju mobilných aplikácií, webových aplikácií a funkčnému UX/UI dizajnu. Tomáš v súčasnosti riadi viac ako 50 členný tím. Porozprávali sme sa o tom, ako vzniklo štúdio s tak chytľavým názvom, čomu sa venuje a s akými menami spolupracuje. Zaujímalo ma, aké je to byť lídrom, kde a ako hľadá Tomáš ľudí do tímu a ako svojich zamestnancov motivuje. Rozoberali sme aj tému hackathonov - čo to vlastne je, na akom princípe fungujú, aj čo je na nich najťažšie.

Podcast Podnicast s Petrom Chodelkom je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK