128. Michaela Králiková: Odchod zo zabehnutej kaviarne, ktorá niesla jej meno a nový biznis #rozhovor
46:14

128. Michaela Králiková: Odchod zo zabehnutej kaviarne, ktorá niesla jej meno a nový biznis #rozhovor

10.06.2021
Michaela Králiková je podnikateľka, finalistka televíznej súťaže Masterchef a zakladateľka Králikova Manufacture.V 128. epizóde Podnicastu porozprávala o odchode zo zabehnutej kaviarne, aký dlh im počas korony vznikol, čo by spravila v Králiková Café and Cakes inak, prečo nemá rada, keď ju ľudia vnímajú ako kuchárku, ale aj o novom biznise, ktorý rozbehla minulý rok. Detailnejšie porozprávala:kto všetko stál za vznikom Králiková Café and Cakes (3:04),aká bola investícia investorov (5:13),aká bola jej pozícia v kaviarni (6:24),ako vznikol dlh počas korony, v akej výške bol a ako sa s tým vysporiadala (8:00),čo by spravila v Králiková Café and Cakes inak (12:55),či jej niekedy hrozilo vyhorenie (14:10),aké má plány s novou firmou (17:12),pre ktorú časť biznisu hľadá partnerov na spoluprácu (25:13),prečo má rada a vyhľadáva spolupráce (32:11),v akých obchodoch a prevádzkach by chcela predávať svoje produkty (33:50),prečo nemá rada, keď ju ľudia vidia ako kuchárku (35:42),o čom bude jej najnovšia kniha (45:18). Všetky epizódy Podnicastu nájdete na podnicast.com alebo na Spotify, Apple Podcasts a Google Podcasts.Týždenný (ne)biznisový newsletter SEDMIČKA, v ktorom sa dozviete zaujímavé tipy a triky, môžete začať odoberať na podnicast.com/sedmicka.Ak nám chcete dať spätnú väzbu, máte nápad na zlepšenie alebo by ste v Podnicaste chceli počuť niečo konkrétne, napíšte nám na peter@podnicast.com. Ďakujeme, že ste s nami a počúvate Podnicast s Petrom Chodelkom. 

Podcast Podnicast s Petrom Chodelkom je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.