41. Juraj Strieženec (Kiwi.com): "Koronavírus je externá rana pre akúkoľvek firmu." #rozhovor

31.03.2020
Juraj Strieženec je finančný riaditeľ predajcu leteniek Kiwi.com, ktorá je jedna z najrýchlejšie rozrastajúcich sa spoločností na svete. V 41. epizode sme sa porozprávali, ako korona ovplyvnila biznis v cestovnom ruchu a aká je budúcosť celého travel segmentu.

Podcast Podnicast s Petrom Chodelkom je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK