13: Produktivita vám biznis nevybuduje a mojich 7 tipov, ako byť produktívnejší. #mudrovacka
47:15

13: Produktivita vám biznis nevybuduje a mojich 7 tipov, ako byť produktívnejší. #mudrovacka

05.09.2019
Po kratšej letnej odmlke som naspäť s Podnicastom a okrem tradičných rozhovorov aj s novým formátom, tzv. #mudrovackou. V tejto časti vám poradím 7 praktických tipov, ktoré mi denne pomáhajú byť produktívnejším. Dozviete sa stratégiu, ako sa nezblázniť z emailov, aké nástroje mi šetria čas a prečo je multitasking nezmysel.

Podcast Podnicast s Petrom Chodelkom je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.