38. Marcel Lukačka (GO4/Švihaj Šuhaj): „Cyklokuriéri u nás denne nabehajú až 80 km.“ #rozhovor

04.03.2020
Mojím ďalším hosťom v Podnicaste bol Marcel Lukačka, spoluzakladateľ a business director kuriérskych spoločností GO4 a Cyklokuriér Švihaj Šuhaj. Porozprávali sme sa, ako sa vôbec Marcel Lukačka dostal k tomuto nápadu, čím sa líšia od bežných kuriérskych služieb, ako vyzerá symbióza medzi auto a cyklokuriérmi a či je vôbec Bratislava vhodná pre cyklokuriérov. A dozviete sa napríklad aj to, koľko kilometrov denne cyklokuriéri „nabicyklujú“, ako sú ohodnotení a aký ťažký náklad dokážu odviezť cargo bicykle.

Podcast Podnicast s Petrom Chodelkom je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK