90. Malé a stredné podniky v číslach za rok 2019 #mudrovacka
17:25

90. Malé a stredné podniky v číslach za rok 2019 #mudrovacka

26.01.2021
V dnešnej mudrovačke zhrnul Peter Chodelka čísla slovenských malých a stredných podnikov (MSP) za rok 2019. Viete, ako dlho v priemere prežijú MSP na Slovensku? Tušíte, v akom pomere u nás podnikajú muži a ženy? A vyznáte sa v kritériách, ktoré charakterizujú rýchlo rastúce podniky? Odpovede nielen na tieto otázky nájdete v 90. epizóde Podnicastu.

Podcast Podnicast s Petrom Chodelkom je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.