31. BIZNISOVKY (15.2.): Dedoles rastie aj počas krízy. Plánuje prijať ďalších 400 zamestnancov #news
04:12

31. BIZNISOVKY (15.2.): Dedoles rastie aj počas krízy. Plánuje prijať ďalších 400 zamestnancov #news

15.02.2021
V dnešných BIZNISOVKÁCH aj o tom:či Slovensko prišlo o miliardu eur,ako zmení Bolt svoj biznis model,ktorú aplikáciu budeme používať v hromadnej doprave,a či chce EÚ kontrolovať sociálne siete.

Podcast Podnicast s Petrom Chodelkom je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.