19. Ivan Krechňák (PowerPlay Studio): Ako sa z lekára stal CEO herného štúdia #rozhovor

16.10.2019
Ste fanúšik gamingu? Tak si určite nenechajte ujsť zaujímavý rozhovor s vyštudovaným lekárom Ivanom Krechňákom, ktorý sa po pár rokoch v medicíne nakoniec vybral úplne inou cestou a spoluzaložil jedno z najväčších herných štúdií na Slovensku - PowerPlay Studio. Porozprávali sme sa o tom, ako sa vôbec lekár dostal k hraniu počítačových hier, ako vznikol nápad založiť vlastnú firmu, ako vyzerá a koľko trvá proces tvorby hry od nápadu až po realizáciu, koľko peňazí to firmu stojí. Dozviete sa tiež o tom, čím sa odlišujú od konkurencie, akým smerom sa bude uberať herný priemysel, ale aj napríklad, či Ivanovi nechýba práca lekára.

Podcast Podnicast s Petrom Chodelkom je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK