39. Bohumil Pokštefl (Kontentino): Zo stážistu s 350€ platom na CEO SaaS firmy #rozhovor

11.03.2020
Bohumil Pokštefl je CEO a spoluvlastník startupu Kontentino, ktorý pomáha social media špecialistom a marketérom usporiadať svoje aktivity. Bohuš nastúpil do firmy najprv len ako stážista s 350 € platom. Ako sa jeho príbeh vyvíjal ďalej? O tom sme sa bavili v rozhovore. Dozviete sa tiež, s kým spolupracuje Kontentino, kde hľadajú šikovných ľudí do tímu, ako si udržať klienta a urobiť z neho šampióna, aj aké nástroje denne vo firme používajú. Venovali sme sa tiež SaaS - Software as a service biznis modele a jeho podrobnostiam.

Podcast Podnicast s Petrom Chodelkom je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK