100. 5 vecí, ktoré som zistil po publikovaní 100 epizód Podnicastu #mudrovacka
22:51

100. 5 vecí, ktoré som zistil po publikovaní 100 epizód Podnicastu #mudrovacka

02.03.2021
100. epizóda Podnicastu je tu!Prečo majú podcasty veľký potenciál, no monetizovať ich je náročné? A dajú sa prostredníctvom podcastu nadobudnúť nové vzťahy? Aj o tom porozprával Peter Chodelka v dnešnej okrúhlej mudrovačke.

Podcast Podnicast s Petrom Chodelkom je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.