61. Tomáš Bella (Denník N): Ak ide ľuďom o život, veria skôr serióznym médiám #rozhovor

15.07.2020
V 61. epizóde Podnicastu porozpráva Tomáš Bella, šéf webu Denníka N, o stratégiách, spôsoboch i problémoch s platením za online žurnalistický obsah.Prečo by si mali ľudia predplatiť kvalitné webové portály? Ako ovplyvnila koronakríza biznis model predplatného a fungovanie Denníka N? Koľko ľudí číta tento denník prostredníctvom aplikácie? A čo si myslí Tomáš Bella o šírení dezinformácii na Slovensku?Nielen to sa dozviete v novej epizóde Podnicastu o potrebe platenia za kvalitné informácie na internete!

Podcast Podnicast s Petrom Chodelkom je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK