118. Dominik Harman (ACN): E-mailový marketing pre nadáciu a monetizovanie skupiny na Facebooku #rozhovor
01:07:50

118. Dominik Harman (ACN): E-mailový marketing pre nadáciu a monetizovanie skupiny na Facebooku #rozhovor

04.05.2021
Dominik Harman pôsobí ako vedúci fundraisingu v nadácii ACN Slovensko a rovnako je konzultantom pre e-mailový marketing. V 118. epizóde Podnicastu porozpráva:  prečo je e-mailový marketing stále atraktívny,či má e-mailový marketing blízko k osobnej komunikácii,prečo ho ľudia podceňujú, ako z neho môžu vyťažiť FB skupiny. 

Podcast Podnicast s Petrom Chodelkom je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.