2: Milan Sanitra (SpaceUP) o prevádzkovaní coworkingu a predaji vlasovej kozmetiky

15.03.2019
Milan sa s nami podelí o jeho skúsenosti s budovaním nového coworkingu v Bratislave. Dozviete sa, aké boli náklady na coworking a prečo vôbec SpaceUP vznikol. Tiež sa porozprávame o Milanovom hlavnom biznise, ktorým je predaj vlasovej kozmetiky na Slovensku aj v USA. 

Podcast Podnicast s Petrom Chodelkom je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK