44. Martin Vavrík (Habesh Coffee): O biznise s kávou v krízovom režime #rozhovor

08.04.2020
V novom štvrtkovom online rozhovore som privítal Martina Vavríka, zakladateľa značky Habesh Coffee, ktorý sa po návrate z Etiópie naučil piť kávu. Habesh Coffee je výberová káva, ktorá má zrná dovezené priamo z Etiópie. V dnešnom rozhovore som sa dozvedel prečo Martin praží kávu až na Slovensku, aký je rozdiel medzi výberovou a obyčajnou kávou, od čoho závisí kyslosť kávy, ale aj iné zaujímavosti, ktoré potešia nejedného kávičkára. Akú kávu pijete vy?Takisto sme neopomenuli ani aktuálnu situáciu pandémie. Ako vplýva celosvetová kríza na biznis s kávou? V čom má výhodu e-shop?

Podcast Podnicast s Petrom Chodelkom je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK