35. Matej Očenáš (FutbalTour): Z hobby športová cestovka s 9 miliónovým obratom #rozhovor

13.02.2020
Matej Očenáš, môj posledný hosť v Podnicaste, spoluzaložil so svojím kamarátom z detstva, Júliusom Turčekom, dnes najznámejšiu športovú cestovnú kanceláriu na Slovensku - FutbalTour. Svojich klientov vozia na zápasy po celom svete a ich obrat dosiahol minulý rok 9 miliónov eur. Porozprávali sme sa o tom, ako veľkí športoví nadšenci dokázali vybudovať zo svojho hobby úspešný biznis.Dozviete sa o ich začiatkoch, fungovaní firmy, či je podmienkou prijatia do tímu záľuba vo futbale, na akom biznis modele fungujú. Zaujímalo ma tiež, na aké športové podujatia s klientmi cestujú najčastejšie, Matej prezradil nejaké faily, aj ako im funguje ich futbal pub Tribúna. Samozrejme sme zabŕdli aj do futbalu a ako sa získavajú lístky na prestížne zápasy.

Podcast Podnicast s Petrom Chodelkom je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK