15. PPP, KPI a OKR - 3 skratky, ktoré budete v biznise ľúbiť #mudrovacka

19.09.2019
V predchádzajúcej #mudrovacke som sa zameral na tipy, ktoré vám zvýšia produktivitu a v tejto časti vám poviem o skratkách, ktoré mi pomáhajú plniť ciele a efektívnejšie nastaviť biznis. Jedná sa o skratky OKR, KPI a PPP a ja vám sľubujem, že keď si ich osvojíte, budete ich veľmi ľúbiť. Ukážem vám ich priamo v praxi na konkrétnych príkladoch, zistíte ako fungujú a aké nástroje pri týchto metódach používam.

Podcast Podnicast s Petrom Chodelkom je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK