16. BIZNISOVKY (12.10.): Huawei nebude partnerom Globsecu. Podľa prezidentky Zuzany Čaputovej môže predstavovať bezpečnostnú hro
05:37

16. BIZNISOVKY (12.10.): Huawei nebude partnerom Globsecu. Podľa prezidentky Zuzany Čaputovej môže predstavovať bezpečnostnú hro

12.10.2020
Kontroverzná dotácia Všeobecnej zdravotnej poisťovne od štátu, skúška 5G siete od O2, dotazník ministerstva kultúry aj zaujímavý prieskum o home office - nielen o tom si povieme v 16. časti BIZNISOVIEK od Podnicastu!Tento týždeň pre vás navyše okrem tradičnej štvrtkovej epizódy pripravíme aj špeciálnu utorkovú o affiliate marketingu.

Podcast Podnicast s Petrom Chodelkom je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.