74. Štefan Polgári (Dognet): Do affiliate marketingu vo svete najviac vráža módny priemysel. U nás to neplatí #rozhovor
48:49

74. Štefan Polgári (Dognet): Do affiliate marketingu vo svete najviac vráža módny priemysel. U nás to neplatí #rozhovor

13.10.2020
Štefan Polgári rozbehol Dognet, najväčšiu affiliate sieť na Slovensku. Okrem iného tiež spoluzaložil firmu Lead Media a spustil projekt Ecommerce Bridge na Slovensku aj v Česku.Moderátor Podnicastu Peter Chodelka je spolumajiteľom podobne zameranej siete Affial. V rozhovore dvoch konkurentov sa dozviete v čom spočíva affiliate marketing, pre akého zákazníka je vhodný či v čom je špecifické nákupné správanie Slovákov. Podnicast si vypočujete každý štvrtok prostredníctvom všetkých podcastových platforiem alebo na našom webe podnicast.com. Ak chcete byť v obraze, počúvajte tiež pondelkové BIZNISOVKY, kde sa za pár minút dozviete podnikateľské novinky uplynulého týždňa. Okrem toho odporúčam odoberať náš originálny newsletter s názvom SEDMIČKA, každý štvrtok v ňom dostanete biznisové aj nebiznisové rady a typy, ktoré nikde inde nenájdete.

Podcast Podnicast s Petrom Chodelkom je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.