63. Juraj Svinčák (meet’n’learn): Online doučovaniu sme verili už pred koronakrízou #rozhovor

30.07.2020
Platforma meet’n’learn, na Slovensku známa najmä ako doučma.sk, je portál, kde sa stretávajú študenti a doučovatelia. Počas prvých dvoch rokov sme zarobili 10 eur, dnes fungujeme vo ôsmich európskych krajinách, hovorí spoluzakladateľ spoločnosti Juraj Svinčák.Ako firma získala investorov? Na čom zarába a aký je jej biznis model? Plánuje doučovateľský portál expandovať aj do ďalších krajín? A ako sa platforma prispôsobila online doučovaniu počas koronakrízy?Dozviete sa v 63. epizóde Podnicastu s Petrom Chodelkom!/Ospravedlňujeme sa za slabšiu kvalitu zvuku v epizóde zapríčinenú nahrávaním prostredníctvom videohovoru./

Podcast Podnicast s Petrom Chodelkom je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK